Дубенське міськрайонне управління юстиції   
   
                                                
Діяльність районної МКМР 2009 рік
Форма входу
Пошук


 Міністерство юстиції України

Діяльність районної МКМР 2009 рік

Відповідно до плану роботи Дубенської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2009 рік проведено 4 засідання, на яких розглянуто наступні питання:

1. 30 січня 2009 року „Про підсумки роботи районної МКМР з правової освіти населення за 2008 рік”; „Затвердження плану роботи районної МКМР з правової освіти населення на 2009 рік”;

2. 21 травня 2009 року „Про стан виконання Указу Президента України „Про Національну програму правової освіти населення” в службі у справах дітей Дубенської райдержадміністрації; „Про стан виконання Указу Президента України „Про національну програму правової освіти населення” в районному відділі культури та туризму Дубенської райдержадміністрації”;

3. 20 серпня 2009 року „Проведення заходів щодо попередження підліткової злочинності, безпритульності, захист конституційних прав і свобод, роз’яснення чинного законодавства службою у справах Дітей Дубенської районної державної адміністрації”, „Супровід сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, та супроводження прийомних сімей в Дубенському районі”, „Актуальні питання щодо запобігання поширення ВІЛ інфекції/Сніду, туберкульозу та інших інфекційних захворювань”;

4. 24 грудня 2009 року „Про виконання рекомендацій обласної МКМР з правової освіти населення, прийнятих у 2009 році”, „Про виконання заходів по проведенню Всеукраїнського тижня правових знань на території Дубенського району відділом освіти ”та   „Про виконання заходів по проведенню Всеукраїнського тижня правових знань на території Дубенського району відділом культури та туризму”.

 

Для подальшого розповсюдження правової освіти серед населення Дубенська районна МКМР планує і надалі спрямовувати і удосконалювати роботу по правовому навчанню і вихованню дітей в навчальних закладах району.

Управлінням юстиції розроблено п’ятнадцять методичних рекомендацій, а саме: «Порядок і умови надання щорічних відпусток», «Суб’єкти правової роботи на підприємстві», «Державна реєстрація юридичних осіб», «Порядок розслідування та облік нещасних випадків на виробництві», «Загально-соціальні заходи запобігання насильницьким злочинам щодо неповнолітніх», «Пенсійне забезпечення за міждержавними договорами», «Юридичні та фізичні особи, як платники податків. Іноземні юридичні особи», «Оплата праці», «Охорона праці», «Прийняття на роботу шляхом укладання контракту», «Правове регулювання надання відпусток працівникам», «Порядок ведення договірної та претензійно-позовної роботи на підприємствах, установах та організаціях», «Предмет і завдання юридичної служби підприємства», «Поняття та правовий статус державних службовців», «Особливості співпраці кадрової служби з іншими підрозділами підприємства».

На сьогоднішній день в місті і районі працює сітка громадських приймалень, в яких отримали безкоштовних консультацій 298 громадян. Також при Дубенському міськрайонному управлінні юстиції створено телефону „гарячу лінію”, до якої звернулись 76 осіб.

 

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні посилання


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz