Дубенське міськрайонне управління юстиції   
   
                                                
Інформація щодо роз’яснення положень та норм нових антикорупційних законів
Форма входу
Пошук


 Міністерство юстиції України

Інформація щодо роз’яснення положень та норм нових антикорупційних законів

З метою активізації роботи із громадськістю та засобами масової інформації щодо роз’яснення положень та норм нових антикорупційних законів, які вступають в дію з 1 квітня 2010 року, Дубенським міськрайонним управлінням проведено наступну роботу.

17 грудня 2009 року в Дубенському міськрайонному управлінні юстиції на семінарі-навчанні з працівниками управління та його підрозділів було обговорено основні положення Законів України „Про засади запобігання та протидії корупції”, „Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та „Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення”. До семінару залучалися особи, зараховані до кадрового резерву.

18 січня 2010 року до Дубенської міської бібліотеки та Центральної районної бібліотеки Дубенської централізованої публічно-шкільної бібліотечної системи надіслано інформацію щодо роз’яснення положень та норм  нових антикорупційних законів.

26 січня 2010 року на Веб-сайті Дубенської районної державної адміністрації розміщено інформацію щодо роз’яснення положень та норм  нових антикорупційних законів.

28 січня 2010 року Дубенським міськрайонним управлінням юстиції спільно з Дубенською райдержадміністрацією проведено семінар для працівників управлінь та відділів Дубенської райдержадміністрації, Дубенської районної ради, голів та секретарів сільських, селищної рад щодо обговорення Законів України „Про засади запобігання та протидії корупції”, „Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та „Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення”.

Провідним спеціалістом управління юстиції Христюк М.К. на семінарі висвітлено основні положення Законів України „Про засади запобігання та протидії корупції”, „Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та „Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення”, а саме було зазначено новели законів щодо обмеження праці близьких осіб, розміру отриманих подарунків, відповідальності юридичних осіб тощо.

В системі лекційної роботи організовано роз’яснення положень та норм  нових антикорупційних законів. Так, 14 січня 2010 року у Дубенському коледжі культури і мистецтв РДГУ прочитано лекцію на тему: „Основні тези стосовно роз’яснення антикорупційних законів”; 20 січня 2010 року у Мирогощанському аграрному коледжі (с.Мирогоща) прочитано лекцію на тему: „Основні положення Законів України „Про засади запобігання та протидії корупції”, „Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та „Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення”; 25 січня 2010 року у Дубенському коледжі РДГУ прочитано лекцію на тему: „Роз’яснення положень нових антикорупційних законів”.

Крім того, в газеті „Замок” № 5 (140) від 28 січня 2010 року, провідним спеціалістом управління Христюк М.К. розміщено статтю під назвою „Основні положення Законів України „Про засади запобігання та протидії корупції”, „Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та „Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення”.

 

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz