Дубенське міськрайонне управління юстиції   
   
                                                
Узагальнення діяльності за 2009 рік
Форма входу
Пошук


 Міністерство юстиції України

Узагальнення діяльності за 2009 рік

    Аналітична інформація Дубенського міськрайонного управління юстиції щодо стану правової роботи за 2009 рік

Здійснюючи функції у галузі забезпечення законності прав і свобод громадян, удосконалення правової роботи на підприємствах, установах, організаціях, в межах своєї компетенції, Дубенським міськрайонним управлінням юстиції проведено наступну  роботу.

               Здійснено 13 (2008 -14) перевірок стану організації правової роботи, зокрема у наступних установах: Дубенській метеорологічній станції, Дубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, Дубенська друкарня, Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської райдержадміністрації, Службі у справах дітей Дубенської райдержадміністрації, Комунальному підприємстві  „Дубнорембуд”, Дубенській міській державній лікарні ветеринарної медицини, Управлінні ветеринарної медицини в Дубенському районі, Дубенській районній державній лікарні ветеринарної медицини, Управлінні ветеринарної медицини в м. Дубно, Відділі охорони здоров’я Дубенської райдержадміністрації, Відділі культури і туризму Дубенської райдержадміністрації, Дубенському районному відділі головного управління МНС України у Рівненській області. 3 (2008 - 4) контрольні :  у Дубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1; у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської райдержадміністрації; в Управлінні ветеринарної медицини в м. Дубно. Проведенні 4 (2008 - 4) спільні перевірки з головним державним інспектором праці м. Дубна та Дубенського району: у Комунальному підприємстві „Дубенська друкарня”, у Комунальному підприємстві „Дубнорембуд”, у Відділі культури і туризму Дубенської райдержадміністрації, у Дубенському районному відділі головного управління МНС України у Рівненській області.

Відповідно до розроблених планів перевірок управлінням юстиції перевірялась організація правової роботи: стан правового обслуговування; робота по дотриманню законодавства про працю; стан організації роботи по укладенню господарських договорів; стан організації та ведення претензійної та позовної роботи; організація підвищення правових знань працівників.

По наслідках проведених перевірок керівникам вищезгаданих організацій, управлінням юстиції надіслані методичні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. В основному це: організація роботи зі зверненнями громадян; заведення книг обліку руху трудових книжок та правильність їх ведення; розроблення графіку відпусток; заведення журналів обліку претензій та позовів; розроблення графіку особистого прийому громадян; заведення журналів реєстрації пропозицій, заяв, скарг громадян; приведення колективного договору у відповідність до чинного законодавства,  ведення особових справ державних службовців; заведення книги обліку руху особових справ, оформлення наказів по особовому складу та основній діяльності, тощо.

Проведено 7 (2008 - 9)семінарів.

21 січня 2009 року проведено семінарське заняття з працівниками відповідальними за ведення кадрової роботи на державних підприємствах, в установах, організаціях, де вивчено методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Державна реєстрація юридичних осіб” та методичні рекомендації „Суб’єкти правової роботи на підприємстві”.

25 лютого 2009 року проведено семінарське навчання з юрисконсультами, де розглянуто порядок ведення претензійної, позовної роботи (ведення по встановленій формі журналу обліку претензій та журналу обліку позовних заяв пред’явлених підприємству, і пред’явлених підприємством) та вивчено методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Порядок і умови надання щорічних відпусток” та методичні рекомендації „Порядок розслідування та облік нещасних випадків на виробництві”.

25 березня 2009 року проведено семінарське заняття з працівниками відповідальними за ведення кадрової роботи на державних підприємствах, в установах, організаціях, де вивчено методичні рекомендації Міністерства юстиції України „Про участь юридичної служби в організації договірної роботи на підприємствах, в установах, організаціях” та методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Пенсійне забезпечення за міждержавними договорами”.

20 травня 2009 року проведено семінарське навчання з юрисконсультами, де вивчено методичні рекомендації Міністерства юстиції України „Про участь юридичної служби в організації договірної роботи на підприємствах, в установах, організаціях” та методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Юридичні та фізичні особи, як платники податків. Іноземні юридичні особи” та методичні рекомендації „Загально-соціальні заходи запобігання насильницьким злочинам щодо неповнолітніх”.

07 вересня 2009 року проведено семінарське заняття з працівниками відповідальними за ведення кадрової роботи на державних підприємствах, в установах, організаціях, де вивчено методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Правове регулювання надання відпусток працівникам” та „Прийняття на роботу шляхом укладення контракту”.

19 листопада 2009 року проведено семінар з юрисконсультами, де вивчено методичні рекомендації Міністерства юстиції України „Про участь юридичної служби в організації договірної роботи на підприємствах, в установах, організаціях”, розглянуто рекомендації Міністерства юстиції України „Про порядок ведення претензійної та позовної роботи на державному підприємстві, в установі, організації”. Також розглянуто методичні рекомендації Дубенського міськрайонного управління юстиції „Дотримання норм законодавства про працю при наданні відпусток”.

03 грудня 2009 року проведено семінарське заняття з працівниками відповідальними за ведення кадрової роботи на державних підприємствах, в установах, організаціях, де вивчено методичні рекомендації Головного управління юстиції у Рівненській області „Типові недоліки в діяльності Головного управління ветеринарної медицини у Рівненській області та його територіальних підрозділах (за результатами комплексної перевірки стану організації правової роботи)” та узагальнення провідного спеціаліста Дубенського міськрайонного управління юстиції „Підсумки перевірки стану організації правової роботи ветеринарної медицини м. Дубно та Дубенського району”.

Крім того, управлінням юстиції проведено 2 (2008 - 3) стажування з юрисконсультами та 1 (2008 - 0) з відповідальним працівником за ведення кадрової роботи, де вивчено „Загальне положення про юридичну службу міністерства, іншого центрального органу державної виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.1995р. №690; Примірна інструкція з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.1997р. №1153; Закон України „Про звернення громадян” та Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997р. №348  Ознайомлені з порядком ведення претензійної та позовної роботи на підприємстві, установі, організації, з чинним законодавством щодо охорони праці, зокрема праці жінок, з Порядком ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 р. №731, тощо.

З 07 вересня 2009 року по 10 вересня 2009 року в управлінні юстиції проходила стажування секретар - керівника управління ветеринарної медицини в м. Дубно (відповідальна за роботу з кадрами) Наконечна Ніна Петрівна.

З 19 жовтня 2009 року по 23 жовтня 2009 року в управлінні юстиції проходив стажування головний спеціаліст-юрист управління праці та соціального захисту населення Дубенської районної державної адміністрації Дзюбак Єгор Филимонович.

З 02 грудня 2009 року по 08 грудня 2009 року в управлінні юстиції проходив стажування юрисконсульт Дубенського державного лісогосподарського підприємства Мацюк Ігор Петрович.

Управлінням юстиції розроблено 15 (2008 - 16) методичних рекомендацій, а саме: «Порядок і умови надання щорічних відпусток», «Суб’єкти правової роботи на підприємстві», «Державна реєстрація юридичних осіб», «Порядок розслідування та облік нещасних випадків на виробництві», «Загально-соціальні заходи запобігання насильницьким злочинам щодо неповнолітніх», «Пенсійне забезпечення за міждержавними договорами», «Юридичні та фізичні особи, як платники податків. Іноземні юридичні особи», «Оплата праці», «Охорона праці», «Прийняття на роботу шляхом укладання контракту», «Правове регулювання надання відпусток працівникам», «Порядок ведення договірної та претензійно-позовної роботи на підприємствах, установах та організаціях», «Предмет і завдання юридичної сужби підприємства», «Поняття та правовий статус державних службовців», «Особливості співпраці кадрової служби з іншими підрозділами підприємства».

Управлінням юстиції надано 105 (2008 - 103) консультацій з питань застосування чинного законодавства.

Стан правової роботи розглянуто на 6 (2008 - 7 ) апаратних нарадах працівників Дубенського міськрайонного управління юстиції, а саме: Протокол № 1 від 13 січня 2009 року „Про підведення підсумків роботи Дубенського міськрайонного управління юстиції, відділу РАЦС, відділу ДВС та першої і другої нотаріальних контор в 2008 році і завдання на 2009 рік”; Протокол № 4 від 24 березня 2009 року „Про роботу міськрайонного управління юстиції по здійсненню методичного керівництва правовою роботою в органах виконавчої влади, територіальних (місцевих, регіональних) органах центральних органів виконавчої влади, урядових органах у системі міністерств, державних господарських об’єднаннях, на підприємствах, в установах, організаціях за І квартал 2009 року”; Протокол № 5 від 19 травня 2009 року Обговорення рішення колегії Головного управління юстиції у Рівненській області №1 від 13 лютого 2009 року „Про підсумки роботи Головного управління юстиції у Рівненській області та підпорядкованих органів за 12 місяців 2008 року та завдання щодо підвищення ефективності роботи у поточному періоді”; Протокол № 7 від 30 червня 2009 року Обговорення доручення  Головного управління юстиції у Рівненській області „Про проведення перевірок стану правової роботи для комплексного вивчення стану справ у галузі ветеринарної медицини” від 15.06.2009 року № 06-08-65/49; Протокол № 14 від 06 жовтня 2009 року Обговорення рішення колегії Головного управління юстиції у Рівненській області № 18 від 04 серпня 2009 року „Про організацію правової роботи в Головному управлінні юстиції та територіальних органах”, Протокол № 17 від 07 грудня 2009 року «Обговорення проекту методичного посібника «Підвищення кваліфікації працівників юридичних служб територіальними управліннями юстиції у Рівненській області».

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні посилання


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz