Дубенське міськрайонне управління юстиції   
   
                                                
Узагальнення діяльності за І квартал 2010 року
Форма входу
Пошук


 Міністерство юстиції України

Узагальнення діяльності за І квартал 2010 року

          Державною реєстрацією нормативно-правових актів в Дубенському міськрайонному управлінні юстиції займається спеціаліст І категорії Музичук Алла Антонівна ( тел.роб. 4-15-74, тел. моб. 80509674721), яка безпосередньо здійснює роботу з державної реєстрації нормативно-правових актів.

Організацію роботи та контроль на цій ділянці забезпечує начальник Дубенського міськрайонного управління юстиції Пашкевич  Ірина Андріївна        ( тел. роб. 4-35-80).

Посадові обов’язки працівників в управлінні  розпреділені та затверджені в установленому порядку. Робота проводиться відповідно до планів роботи, які також затверджуються в установленому порядку.

За 1 квартал  Дубенським міськрайонним управлінням юстиції здійснено ряд організаційних заходів з метою покращення роботи з питань державної реєстрації нормативно-правових актів, а саме:

- проведено одну апаратну нараду з працівниками управління юстиції по підсумках роботи з питань реєстрації нормативно-правових актів в Дубенському міськрайонному управління юстиції, також питання реєстрації нормативно-правових актів щоквартально обговорюється на апаратних нарадах по підсумках роботи управління.

З метою підвищення кваліфікації працівників юридичних служб, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів господарського управління та контролю, підприємств, установ та організацій  було проведено 2 стажування відповідальних за підготовку та  подачу на державну реєстрацію нормативно-правових актів. 11 лютого 2010 року пройшла стажування головний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської райдержадміністрації – Зань Ірина Анатоліївна, та 18 березня 2010 року головний спеціаліст- юрисконсульт управління агропромислового розвитку  Дубенської районної державної адміністрації Ванік Інна Вікторівна.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Статистичний аналіз роботи Дубенського міськрайонного управління юстиції з питань державної реєстрації нормативно-правових актів за  1 квартал 2010 року свідчить про те, що кількість актів, які подаються на державну реєстрацію протягом 1 кварталу ( 6 ),  дещо збільшилась у порівнянні аналогічним періодом 2009 року ( 3 ). За звітний період Дубенським міськрайонним управлінням юстиції з 6 поданих на державну реєстрацію нормативно-правових актів: зареєстровано 6 це :

-               Розпорядження голови Дубенської районної державної адміністрації  №751 від 28.12.2009 року „Про межі доступності послуг транспортного обслуговування”, зареєстроване 11.01.2010 р. за № 1/86;

-               Наказ відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації № 232 від 31.12.2009 року „Про затвердження Положення про районний огляд-конкурс на кращий методичний кабінет закладу освіти”, зареєстрований 15.01.2010 р. за № 2/87;

-               Розпорядження голови Дубенської районної державної адміністрації  №44 від 29.01.2010 року „Про внесення змін до розпорядження голови райдежадмінісрації від 30 грудня 2005 року №597”, зареєстроване 29.01.2010 р. за № 3/88;

-               Розпорядження голови Дубенської районної державної адміністрації  №44 від 29.01.2010 року „Про внесення змін до розпорядження голови райдежадмінісрації від 30 грудня 2005 року №597”, зареєстроване 09.02.2010 р. за № 4/89;

-               Наказ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді №38 від 09.02.2010 року „Про проведення в 2010 році циклу районних конкурсів творчих робіт дітей-сиріт, дітей з функціональними обмеженнями та молодих людей з вадами „Як живемо і вчимося – наші мрії”, зареєстрований 24.02.2010 р. за № 5/90;

-               Наказ відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації № 55 від 05.03.2010 року „Про затвердження Положення про проведення районного фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”, зареєстрований 05.03.2010 року за № 6/91.

За 1 квартал 2010 року управлінням юстиції не було прийнято рішень про відмову в державній реєстрації нормативно-правового акта.

Повернутих без державної реєстрації для доопрацювання та повернутих як таких, що їй не підлягає нормативно – правових актів в управлінні юстиції не було.

З метою здійснення контролю за дотриманням суб’єктами нормотворення законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Дубенським міськрайонним управлінням юстиції протягом  першого кварталу 2010 року проведено 4 перевірки  а саме :  

- районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді;

- управління агропромислового розвитку райдержадміністрації ;

- відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації;

- відділ у справах сім’ї  та молоді;

Під час перевірок переглянуто 261  актів  ( за 1 квартал 2009 року - 516  ).

Так, перевірками виявлено  3 незареєстрованих нормативно-правових актів, що встановлюють нові правові норми ( за І півріччя 2009 року -  4 ):

-         наказ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської районної державної адміністрації №39 від 12.03.2009 року „Про проведення місячника «Молодь за здорове майбутнє» до Всесвітнього Дня здоров’я”. Наказ затверджує заходи  та робочий план  проведення інформаційно-просвітницької акції «Молодь за здорове майбутнє» до Всесвітнього Дня здоров’я які своїм змістом встановлюють  порядок проведення заходів та регламентують  загальнообов’язкові правила і норми поведінки та критерії участі в заході невизначеного кола громадян;

-         наказ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської районної державної адміністрації №85 від 06.05.2009 року „Про забезпечення роботи спеціалізованого формування „Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи в сільській місцевості" . Наказ затверджує  план  проведення заняття спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи в сільській місцевості» щодо пропаганди здорового способу життя, проте план своїм змістом, як положення, визначає порядок, мету і правила проведення заходу та загальнообов’язкові критерії для участі в заході;

-         наказ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської районної державної адміністрації №166 від 25.11.2009 року Про забезпечення роботи спеціалізованого формування „Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» щодо профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу”. Крім того, що наказ затверджує графік роботи спеціалізованого формування, цим розпорядчим документом затверджено план проведення заняття вищезгаданого формування, зокрема встановлено час, обов’язкові критерії участі, загальнообов’язкові норми поведінки для кола учасників при проведенні заходу.

Вищевказані нормативно-правові акти на державну реєстрацію до міськрайонного управління юстиції не подавались, а на сьогоднішній день термін дії наказів вичерпано.

По наслідках перевірок керівникам вищезгаданих суб’єктів нормотворення надіслано   4  ( за 1 квартал 2009 року -  3  ) пропозицій щодо усунення виявлених недоліків. В основному це неналежне оформлення дат, відсутність заголовків до тексту документа, відсутність візи документа, невірне завірення копій, неналежне оформлення додатків та інші.

Крім того, з покращення якості нормативно-правових актів, що подаються на державну реєстрацію, всім вищезазначеним суб’єктам нормотворення було надіслано Методичні рекомендації з питань підготовки нормативно-правових актів на державну реєстрацію до управлінь юстиції, розроблені в 2010 році  Дубенським міськрайонним  управлінням  юстиції.

Перевірки з питань дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Дубенським міськрайонним управлінням юстиції проводяться відповідно до затверджених планів з дотриманням Порядку проведення органами юстиції перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів. затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 1 лютого 2005 року за № 121/10401.

Оприлюднення нормативно-правових актів, зареєстрованих Дубенським міськрайонним управлінням юстиції здійснюється в міській газеті „Замок”,  на сайті  Дубенської районної державної адміністрації та на сайті Дубенського міськрайонного управління юстиції .

На постійному контролі Дубенського міськрайонного управління юстиції залишається питання перегляду нормативно-правових актів, у тому числі зареєстрованих, на їх відповідність Конституції та законодавству України; за звітний період переглянуто 7 таких нормативно-правових актів. За звітний період до одного зареєстрованого в управлінні юстиції нормативно-правовового акта зареєстровано зміни,  визнаних таким що втратив чинність з зареєстрованих нормативно-правових актів не було,  рішень щодо скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правового не було.

          З метою підвищення кваліфікації працівників юридичних служб, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів господарського управління та контролю, підприємств, установ та організацій  було проведено 2 стажування відповідальних за підготовку та  подачу на державну реєстрацію нормативно-правових актів. 11 лютого 2010 року пройшла стажування головний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дубенської райдержадміністрації – Зань Ірина Анатоліївна, та 18 березня 2010 року головний спеціаліст- юрисконсульт управління агропромислового розвитку  Дубенської районної державної адміністрації Ванік Інна Вікторівна.
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz